Меню раздела

    Горячие новости

    24.10.2020
    Субота

    подробнее...

    27.10.2020
    Анонс мерапрыемстваў у шосты школьны дзень

    подробнее...

    22.10.2020
    ШАГ (Школа Актыўнага Грамадзяніна)

    подробнее...

    22.10.2020
    Уступи дорогу спецтранспорту!

    подробнее...

    17.10.2020
    Субота

    подробнее...

    Новости отдела образования, спорта и туризма Барановичского райисполкома

    03.09.20Победа в областном конкурсе «Лучшая региональная модель инклюзивных практик»
    Подробнее...
    01.09.201 верасня ў Цешаўлянскай школе
    Подробнее...
    01.09.20«В центре внимания – дети!», второй этап. Единый день безопасности
    Подробнее...
    01.09.20День знаний в школах Барановичского района
    Подробнее...
    Галоўная : Шосты школьны дзень : План работы ў шосты дзень на 2019/2020 навучальны год

    План работы ў шосты дзень на 2019/2020 навучальны год

     

     

    План работы ў шосты дзень

    ДУА «Навучальна-педагагічны комплекс Сеўрукоўская дзіцячы сад-базавая школа Баранавіцкага раёна»

    на 2019/2020 навучальны год

    Тэрмін

    Змест работы

    Адказныя

     

    7 верасня

    Гадзіна зносін “Альтэрнатыва жыццё” (ЗЛЖ)

    Грышчук М.У.

    Гадзіна спартыўнай гульні

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    14 верасня

    Дзень здароўя. Рухомыя і спартыўныя гульні (ІІ – ІV класы).

    Спартландыя «Хутчэй! Вышэй! Дужэй!» (V – ІХ класы)

    Война І.А.

    Грышчук М.У.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

    21 верасня

    Маральны экзамен «Шчаслівы білет майго лёсу» (V – ІХ класы)

    Грышчук М.У.

    Дзелавая гульня «Статут– асноўны закон школы» (ІІ – ІVкласы)

    Сіліцкая Т.К.

    Удзел у спартыўна-масавым мерапрыемстве “Шкаліяда”

    Недарода А.В

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    28 верасня

    Дыспут “Адказнасць і безадказнасць. Што скрываецца за гэтымі словамі?”

    Грышчук М.У.

    Урок маральнасці «Што такое талерантнасць» (ІІ – ІVкласы)

    Война І.А.

    Удзел асеннім кросе на раённым узроўні

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    5 кастрычніка

    Экалагічная гадзіна “Паважаць усякае жыццё” (V – ІХ класы)

    Война І.А.

    Урок-вандроўка «Свет прафесій» (ІІ – ІVкласы)

    Кілбас А.М.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

    12 кастрычніка

    Дзень здароўя. Спаборніцтвы па шашках (V – ІХ класы).

    Спартыўныя эстафеты (ІІ – ІVкласы)

    Война І.А.

    Грышчук М.У.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

    19 кастрычніка

    Дыспут «Маё «хачу» і маё «магу»» (V – ІХ класы)

    Грышчук М.У.

    Гульня-віктарына «У свеце цікавага» (ІІ – ІVкласы)

    Акалатовіч Н.І.

    Удзел у раённых спаборніцтвах па шашках

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

    26 кастрычніка

    Кругавая гутарка «Я адчуваю сябе шчаслівым, калі….» (ІІ – ІVкласы)

    Война І.А.

    Інтэрактыўная гульня «Скажы, хто твой сябар і…» (V – ІХ класы)

    Грышчук М.У.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

    2 лістапада

    Гульня “Турнір знатакоў прафесій” (V – ІХ класы)

    Война І.А.

    Віктарына «Кім быць?» (ІІ – ІVкласы)

    Жукоўская Л.А.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    9 лістапада

    Дзень здароўя. Спартландыя “Самы спрытны” (ІІ – ІVкласы).

    Рухомыя і спартыўныя гульні (V – ІХ класы)

    Война І.А.

    Грышчук М.У.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    16 лістапада

    Тэматычная гутарка «Берегись бед, пока их нет» (ІІ – ІVкласы)

    Хіневіч М.Р.

    Віктарына «На што мы маем права» (V – ІХ класы)

    Грышчук М.У.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    23 лістапада

    Прагляд відэафільма “Падлетак і алкаголь”

    Грышчук М.У.

    Конкурс «Цацачны горад» (ІІ – ІVкласы)

    Мядзелка А.М.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    30 лістапада

    Інфармацыйны агляд “Навошта планету губіць СНІД?” (V – ІХ класы)

    Грышчук М.У.

    Гульнёвая праграма «Добрыя манеры» (ІІ – ІV класы)

    Война І.А.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    7 снежня

    Гадзіна карысных парад “Закон і мы” (да Дня правоў чалавека ў Беларусі) (V – ІХ класы)

    Война І.А.

    Гутарка «Знаёмімся з правамі дзіцяці» (ІІ – ІV класы)

    Сіліцкая Т.К.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    14 снежня

    Дзень здароўя. Спаборніцтвы па настольным тэнісе (V – ІХ класы). Спартландыя “Мой вясёлы звонкі мяч”(ІІ – ІV класы)

    Война І.А.

    Грышчук М.У.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    21 снежня

    Дыскусія «Прекрасное и безобразное в нашей жизни» (V – ІХ класы)

    Грышчук М.У.

    Гадзіна зносін «Пачуць сэрца чалавека» (ІІ – ІVкласы)

    Кілбас А.М.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    28 снежня

    Дыспут «А калі не атрымалася?.. Што далей?» (V – ІХ класы)

    Грышчук М.У.

    Гульня «Пра ўсё на свеце» (ІІ – ІVкласы)

    Война І.А.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    4 студзеня

    Пазнавальна-гульнёвая праграма “У зімы ў святкі свае парадкі”(V – ІХ класы)

    Война І.А.

    Лато «Знатакі прыроды»(ІІ – ІVкласы)

    Акалатовіч Н.І.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

    11 студзеня

    Дзень здароўя. Спартыўная гульнёвая праграма "Забавы зімушкі - зімы" (II – IVкласы)

    2. Дзень біятланіста (спаборніцтвы па лыжных гонках, біятлон са снежкамі, гульні на санках, кіданне снежкаў у цэль і інш.

    Грышчук М.У.

     

    Война І.А.

     

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    18 студзеня

    Відэа “Як не апынуцца ў рабстве” (V – ІХ класы)

    Грышчук М.У.

    Птушыны КВЗ (ІІ – ІVкласы)

    Жукоўская Л.А.

    Удзел у раённых спаборніцтвах па настольным тэнісе

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

     

    25 студзеня

     

    Лабірынт прафесій (V – ІХ класы)

    Грышчук М.У.

    Брэйн-рынг «Азбука ветлівасці ці этыкет на кожны дзень» (ІІ – ІVкласы)

    Война І.А.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    1 лютага

    Круглы стол “Выбіраем прафесію свайго рэгіёна” (V – ІХ класы)

    Хіневіч М.Р.

    Круглы стол «Усе прафесіі важныя» (1 – 4 класы)

    Война І.А.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

    8 лютага

     

    Дзень здароўя. Спартыўныя спаборніцтвы “Лютаўскія старты” (II-IV класы).

    Дзень лыжніка (спаборніцтвы па лыжных гонках) (V – ІХ класы)

    Война І.А.

     

    Грышчук М.У.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    15 лютага

     

    Дыскусія «Ёсць толькі міг паміж прошлым і будучым…» (V – ІХ класы)

    Грышчук М.У.

    Гадзіна зносін «Інтэрнэт у маёй сям'і» (ІІ – ІV класы)

    Мядзелка А.М.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

    22 лютага

     

    Гульня «Хто я? Які я?» (V – ІХ класы)

    Грышчук М.У.

    Урок мужнасці «Славім абаронцаў Айчыны» (ІІ – ІVкласы)

    Война І.А.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    29 лютага

    Гульня “За блізкі свет у царства “Наркаманія” (V – ІХ класы)

    Грышчук М.У.

    Урок маральнасці «Будзьце ветлівымі» (ІІ – ІVкласы)

    Война І.А.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    7 сакавіка

    Гутарка “Народны каляндар: вясновыя святы” (V – ІХ класы)

    Война І.А.

    Урок маральнасці «Я і мае сябры» (ІІ – ІV класы)

    Сіліцкая Т.К.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    14 сакавіка

    Дзень здароўя. Гадзіна спартыўнай гульні (VІ – ІХ класы)

    Піянербол (ІІ – V класы)

    Грышчук М.У.

    Война І.А.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    21 сакавіка

    Інтэлектуальная гульня “Прававы лабірынт” (V – ІХ класы)

    Грышчук М.У.

    Гульня «Граматычны чай» (ІІ – ІV класы)

    Кілбас А.М.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    28 сакавіка

    Пазнавальная гадзіна “У свеце прафесій” (V – ІХ класы)

    Грышчук М.У.

    Гульня «Пяць зорак» (ІІ – ІV класы)

    Война І.А.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

    4 красавіка

    Эколага-краязнаўчае падарожжа “Птушкі нашага краю, занесеныя ў Чырвоную кнігу”(да Міжнароднага дня птушак) (V – ІХ класы)

    Война І.А.

    Гульня «Поле цудаў» (ІІ – ІVкласы)

    Акалатовіч Н.І.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

     

     

    11 красавіка

    Дзень здароўя. Спартыўнае свята “Здароўе у нашых руках”. Дзень скакуна

    Война І.А.

    Грышчук М.У.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    18 красавіка

    Круглы стол «Самыя патрэбныя прафесіі» (V – ІХ класы)

    Грышчук М.У.

    Дыспут «Правы дзіцяці ў новым стагоддзі» (ІІ – ІVкласы)

    Жукоўская Л.А.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    25 красавіка

    Віктарына “У свеце “літаратурных” правапарушэнняў і не толькі…” (V – ІХ класы)

    Грышчук М.У.

    Літаратурны турнір «Сказка ложь, да в ней намек» (ІІ – ІVкласы)

    Война І.А.

    Удзел у раённых спаборніцтвах па лёгкай атлетыцы

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    2 мая

    Пазнавальная і забаўляльная гутарка “Жывы лес” (V – ІХ класы)

    Война І.А.

    Інтэлектуальная гульня «Маленькія тайны вялікай прыроды»

    (ІІ – ІVкласы)

    Хіневіч М.Р.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    16 мая

    Гульня “Курэнне або здароўе” (V – ІХ класы)

    Грышчук М.У.

    Гульня «Музей шкодных звычак» (ІІ – ІVкласы)

    Мядзелка А.М.

    Удзел у раённых спаборніцтвах па міні-футболе

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    23 мая

    Дзелавая гульняа «Я сярод людзей, людзі вакол мяне» (V – ІХ класы)

    Грышчук М.У.

    Вандроўка на планету «Здароўе» (ІІ – ІVкласы)

    Война І.А.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    30 мая

    Круглы стол “Азбука бяспечных паводзін”

    Грышчук М.У.

    Война І.А.

    Спартыўная секцыя “Лёгкая атлетыка”

    Недарода А.В.

    Работа гуртка «Кветкі з тэкстылю»

    Война Т.С.

     

    Намеснік дырэктара па ВВР                                         Ж.Ю.Зеляняк

    Выбор языка


    РусскийБеларускi

    Новости министерства образования

    09.09.20
    Белорусская республиканская пионерская организация отмечает в сентябре 30-летний юбилей
    Первым значимым мероприятием в праздновании 30-летия стал II Республиканский форум лидеров БРПО “Пионерские инновации 3.0”

    Подробнее...

    08.09.20
    Учреждения дополнительного образования детей и молодежи ежегодно открывают свои двери для учащихся из всех регионов страны
    #странадлядетства
    Республика Беларусь одна из немногих стран на постсоветском пространстве  смогла сохранить систему дополнительного образования детей и молодежи

    Подробнее...

    07.09.20
    Неделя спорта и здоровья
    С 7 по 12 сентября 2020 года в Республике Беларусь пройдет республиканское спортивно-комплексное мероприятие ”Неделя спорта и здоровья“

    Подробнее...

    04.09.20
    Республиканская неделя дополнительного образования детей и молодежи стартует 7 сентября
    В программе недели запланированы мастер-классы, экскурсии, презентации, конференции, вебинары, интерактивные викторины, дни открытых дверей и др.

    Подробнее...

    Счетчик посещений

    Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!

    Регистрационное свидетельство
    № 2141203189 от 07.08.2012
    Хостинг
    adm.edu.by
    Базовый шаблон v. 1.4
    Адрас:
    Тэлефон:
    Электронная пошта:
    // // // // -->